BIP

BIP

Nasz Patron

Aktualności

Drodzy uczniowie,
dziś specjalnie dla Was na jedynkowej stronie internetowej powstała nowa pozycja: WIRTUALNA BIBLIOTEKA JEDYNKI.
Do zapoznania się z jej zawartością zaprasza nauczyciel bibliotekarz p. Iwona Sorbian.

http://jedynka-staporkow.pl/…/…/wirtualna-biblioteka-jedynki

 

Propozycje na środę:

Zdarza się, że dzieci są zestresowane, męczy je gonitwa myśli, trudno im skupić się na tym, co dzieje się tu i teraz, nie potrafią się zrelaksować i uwolnić nagromadzonego napięcia. Na dzieci spada bardzo dużo wymagań - edukacyjnych, społecznych, emocjonalnych.

Czytaj więcej...

Poniedziałkowy plan dnia można wzbogacić o:

W poniedziałek 30 marca w godzinach 19-20 polecamy webinar dla uczniów prowadzony przez specjalistów z Uniwersytetu SWPS pt. "Koronawirus: jak skutecznie się uczyć w domu?".

Czytaj więcej...

A na koniec pracowitego tygodnia polecamy:

Nie wiesz co porobić w czwartek? Poniżej kilka podpowiedzi:

Co warto uwzględnić w Waszym środowym harmonogramie dnia:

Rodzice!

Zgłaszacie często problemy z zalogowaniem się do dziennika elektronicznego Librus. Część z nich możecie rozwiązać samodzielnie.

1. Nie możecie odbierać wiadomości: proszę, nie sprawdzajcie wiadomości poprzez aplikację na telefonie-w niej ta opcja jest płatna. Zalogujcie się przez stronę internetową.

.2. Często logujecie się przez Librus Rodzina-jest to opcja płatna. Poniżej link do logowania do Librus Synergia:

https://portal.librus.pl/rodzina/synergia/loguj

 

 

3. Wasze dziecko zgubiło login i hasło do Librusa. Nic prostszego, sami możecie sprawdzić login i wygenerować nowe hasło. Zalogujcie się na swoje konto (link w punkcie 2.), wejdźcie w menu górnym w pozycje "uczniowie" i "informacje".

 

 

4. Rodzicu, jeśli zgubiłeś swój login i hasło, skontaktuj się z administratorem dziennika przez wiadomość na Facebooku "PSP Jedynka". Wychowawca klasy nie ma uprawnień do wygenerowania nowych haseł.

5. Zachęcamy do codziennego logowania się do dziennika i sprawdzania wiadomości od nauczycieli. W klasach starszych (4-8) powinien logować się przede wszystkim uczeń, bo w jego skrzynce odbiorczej znajdują się zadania do wykonania.

Jak zwalczyć wtorkową rutynę? Poniższe propozycje mogą rozwiązać Wasz problem:

Co dziś ciekawego? Nasze sugestie na poniedziałek poniżej:

A już dzisiaj w godzinach 18-19 polecamy webinar dla rodziców prowadzony przez specjalistów z Uniwersytetu SWPS pt. "Koronawirus: jak rozmawiać z dziećmi i wspierać je w tym czasie?".

Czytaj więcej...

W poniedziałek o 21.00 polecamy w Teatrze Telewizji TVP 1 spektakl "Zemsta".
Warto obejrzeć tym bardziej, że jest to lektura obowiązkowa dla klas 7-8. Świetna powtórka przed egzaminem ósmoklasisty.

Piątek, piąteczek, piątunio:

Szukaj

Joomla Templates by Joomla51.com